Aplikacje na telefon
Telefony
Informacje
Informacje / Symbian
Aplikacje Symbian - opis

Symbian OS jest to system operacyjny, zaadoptowany do telefonów komórkowych. Pierwszym telefonem wyposażonym w "Symbiana" był Ericsson R380, później system został wykorzystany w Nokii 7650. Aplikacje dla Symbiana pisane są głównie w języku C/C++. System odpowiada za funkcjonowanie całego telefonu (a dokładniej jego wersji softwareowej). Konsorcjum Symbiana (do którego należą czołowi producenci telefonów) udziela licencji na system, dzięki czemu na rynku pojawia się coraz więcej telefonów z tym systemem. Firmy, które posiadają najwięcej udziałów w konsorcjum Symbiana to Nokia oraz PSION. W środowisku Symbiana dostępny jest również interpreter Javy, dzięki czemu możliwe jest uruchamianie aplikacji J2ME.

Zobacz aplikacje Symbian dostępne w naszym serwisieWybierz aplikację:
Polecamy:
Nowe aplikacje:
Programy:
    Mapa Polski 2013
    MobiMapa Polska GPS v.1.3
    Mapa Fotoradarów
Gry:
    ColorTrix Extreme
    Dowcipas
    Zbijaj Kulki
Aplikacje Java TOP10
Gry Java TOP6
Telefony TOP10:
Ostatnio na FORUM:
Ostatnie Komentarze:
Polecamy:
(c) 2014 AplikacjeGSM.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody redakcji serwisu jest zabronione. KONTAKT

Kreator stron internetowych WWW - Webdo.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.