Aplikacje na telefon
Telefony
Informacje
Aplikacje / Pomoc
Pobieranie aplikacji - Pomoc

Masz problem z pobraniem gry lub aplikacji w naszym serwisie?
Przeczytaj poniższe porady.


W jaki sposób można pobrać u Was aplikacje?

Aplikacje można pobrać, wysyłając wiadomość SMS lub dokonując zakupu poprzez Przelew. Informacje o sposobach pobrania są dostępne przy opisie każdej aplikacji, pod linkiem "Pobierz Program". Wszystkie osoby, które pobiorą programy poprzez SMS otrzymują punkty, które umożliwiają pobranie Darmowych aplikacji!

Czy pobranie przez przelew jest skomplikowane?

Jest prawie tak samo proste jak wysłanie smsa. Musisz mieć jednak konto Bankowe z dostępem przez Internet. Na naszej stronie wpisujesz jedynie numer telefonu, na który ma zostać przesłany link do programu oraz swój adres email. Następnie zostajesz przekierowany na stronę wybranego (Twojego) Banku, gdzie dokonujesz płatności. Np. W mBanku po zalogowaniu się na konto musisz jedynie wpisać Hasło jednorazowe, z listy Haseł otrzymanych od Banku.

Czy mogę pobrać program bezpośrednio na komputer, by potem go przesłać kablem lub łączem irDA lub Bluetooth?

Tak, jednak tylko wybrane programy - Notatnik, Wydatki, Biorytmy, Text Reader. Jeżeli nie chcesz pobierać programu przez WAP, to podane wyżej aplikacje możesz pobrać bezpośrednio z naszej strony na swój komputer. Informacje o sposobie pobrania znajdziesz w opisach tych programów (link Pobierz aplikację). Musisz jednak wiedzieć w jaki sposób zainstalować później pobrany program na telefon, gdyż, że względu na dużą ilość telefonów i sposobów instalacji aplikacji, nie udzielamy w tej kwestii pomocy.

Czy mogę wysłać link do aplikacji innej osobie?

Tak, jest to możliwe. Możesz przesłać link do programu dowolnej osobie, która posiada telefon w polskiej sieci GSM. Musisz skorzystać z opcji Przelewu, wpisując wybrany (czyli dowolny) numer telefonu.

Nie otrzymałem linku do zakupionej aplikacji, co teraz?

Jeżeli odbierałeś już wcześniej linki do aplikacji (lub gier, tapet, itp.), to możliwe, że link dojdzie ale z pewnym opóźnieniem, które powstaje najczęściej z winy operatora. Jeżeli link nie dojdzie w ciągu kilku godzin - skontaktuj się z nami. Jeżeli linki dochodziły już wcześniej do Twojego telefonu, to wyślemy do Ciebie nowy link. Jeżeli nie, to pomożemy Ci w sprawdzeniu konfiguracji odbioru linków, gdyż ich odbiór może być po prostu wyłączony!

Otrzymałem link do programu , ale nie mogę tego programu pobrać, co mam zrobić?

Jeżeli nie pobierałeś wcześniej gier lub aplikacji Java, to najprawdopodobniej masz źle skonfigurowany telefon. Prawidłową konfigurację można pobrać ze strony operatora. Nieraz może się zdarzyć, ze masz po prostu uaktywniony zły profil połączenia, który należy zmienić. Np. w telefonie Siemens CX65 powinien być aktywny profil internetowy.

Program, który chcę zakupić nie jest dostępny dla mojego telefonu. Czy mogę go pobrać?

Część aplikacji jest przystosowana do konkretnych modeli telefonów, jednak większość programów może działać na większej liczbie telefonów, niż te, które są wymienione w opisie. Po prostu nie zawsze zdążymy zaktualizować listę dostępnych telefonów. Często nie podajemy na liście telefonów, które są mniej popularne lub co do których nie mamy pewności, że aplikacja będzie na nich poprawnie działać. Jeżeli nie ma tam Twojego telefonu, to skontaktuj się z nami, a otrzymasz informacje, czy dana aplikacja będzie działała na Twoim modelu telefonu lub prześlemy Ci darmowy link, abyś mógł przetestować działanie aplikacji na swoim telefonie.

Dlaczego mam płacić za Wasze aplikacje, skoro w internecie można znaleźć dużo darmowych ("za free") gier i aplikacji ?

Darmowe gry i aplikacje, są to najczęściej wersje pirackie. Pobieranie takich programów z nieznanego źródła jest niezgodne z prawem i ryzykowne. Nasz serwis udostępnia tylko legalne wersje aplikacji, za które autorzy otrzymują wynagrodzenie. Pobranie legalnego programu gwarantuje, że jest to najnowsza i właściwa wersja programu dla Twojego telefonu. Ceny naszych programów zawierają się w granicach jedynie kilku złotych i zachęcamy do legalnego zakupu aplikacji dla telefonów, gdyż tylko w ten sposób można się przyczynić do powstawania nowych aplikacji i nowych wersji już dostępnych programów.

Widzę, ze pojawiła się w Waszym serwisie nowsza wersja posiadanego przeze mnie programu. Czy mogę ją pobrać taniej?

Tak! Część aplikacji można pobrać ponownie, po dużo niższej cenie. Jeżeli jakiś program zostanie wydany w nowszej wersji i jego autor wyrazi na to zgodę, to dodajemy możliwość taniej aktualizacji programu do nowszej wersji. Aktualizację mogą pobrać wszyscy użytkownicy, którzy wcześniej pobrali dany program, nawet, gdy program został usunięty z telefonu lub użytkownik posiada nowy telefon! Ważne jest aby SMS był wysłany z tego samego numeru telefonu (lub w przypadku przelewu - wpisany ten sam numer telefonu). Obecnie możliwość upgrade jest dostępna przy kilku aplikacjach - Mapa Polski, Mapa Fotoradarów, Wydatki oraz Smart Sheet 2.

Mimo przeczytania powyższych porad dalej mam problem z zakupionym produktem!

Jeżeli nasze rady nie pomogły i dalej nie możesz np. pobrać zakupionego programu, to skontaktuj się z nami - wypełnij i prześlij formularz reklamacji.Wybierz aplikację:
Polecamy:
Nowe aplikacje:
Programy:
    Mapa Polski 2013
    MobiMapa Polska GPS v.1.3
    Mapa Fotoradarów
Gry:
    ColorTrix Extreme
    Dowcipas
    Zbijaj Kulki
Aplikacje Java TOP10
Gry Java TOP6
Telefony TOP10:
Ostatnio na FORUM:
Ostatnie Komentarze:
Polecamy:
(c) 2014 AplikacjeGSM.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody redakcji serwisu jest zabronione. KONTAKT

Kreator stron internetowych WWW - Webdo.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.