Aplikacje na telefon
Telefony
Informacje
Polecane aplikacje na telefon:
SMS Master


więcej... »
Music Keyboard


więcej... »
Najnowsze aplikacje:
Informacje / aktualności
Linijka, skala i kątomierz w telefonie!
2009-10-09
Aplikacja mTools zamieni Twój telefon w linijkę, skalę lub kątomierz - przydatne narzędzia, których możesz potrzebować! Linijka ma możliwość ustawienia dwóch jednostek - centymetrów lub calil. Dodatkowo w linijce możesz wpisać dowolną skalę, dzięki czemu nie będzie problemu ze zmierzeniem odległości na mapie lub sprawdzenie jaką rzeczywistą wielkość ma np. model samochodu. Funkcja kątomierza pozwoli sprawdzić Ci dowolne kąty. Polecamy!

Program można pobrać w dziale naszego serwisu programy Java / Przydatne.


LED Master - diodowy ekran LED
2009-09-23
Zamień swój telefon w efektowny diodowy ekran LED, prezentujący wprowadzony przez Ciebie tekst oraz grafikę! Jeżeli chcesz wyrazić swoje myśli lub przekazać jakąś informację, możesz użyć przykładowego lub własnego tekstu. Jeżeli chcesz, możesz wykorzystać dodatkowo jeden z przykładowych symboli lub stworzyć własny element graficzny. Dodatkowo możesz sterować wyświetlanym tekstem oraz włączyć jeden z wielu efektów specjalnych. Miłej zabawy!

Program można pobrać w dziale naszego serwisu programy Java / Rozrywka.


mGPS TRACKER
2009-09-10
Aplikacja mGPS TRACKER umożliwia, za pomocą wbudowanego w telefon lub dodatkowego odbiornika Bluetooth GPS, zapis przebytej trasy oraz wyświetlanie na ekranie telefonu zapisanych wcześniej tras.
Aplikacja umożliwia także zapisywanie aktualnej pozycji w postaci punktów POI oraz eksport tras do pliku KML (rozpoznawanego np. przez darmowy program Google Earth, w którym można wczytać zapisaną trasę). Program sprawdzi się w sytuacji, gdy nie ma dostępu do tradycyjnego systemu nawigacji lub w terenie, w którym nie ma typowych dróg. Aplikacja zapisze przebytą trasę oraz pozwoli na późniejsze jej wyświetlanie względem aktualnej pozycji i pozostałych tras oraz punktów POI, dzięki czemu można się poruszać po stworzonej przez siebie mapie tras.

Aplikację można pobrać w dziale naszego serwisu programy Java / Nawigacja GPS.


Mapa Polski Pro v 3.6
2009-08-11
Mobilna Mapa Polski Pro ukazała się w najnowszej wersji 3.6
Najważniejsze zmiany w najnowszej wersji 3.6, w stosunku do poprzedniej wersji 3.5 to zaktualizowanie danych, zwiększenie dokładności danych oraz usprawnienie algorytmu wyznaczania tras.

Mapę Polski Pro 3.6 można pobrać w dziale naszego serwisu programy Java / Mapy.
Użytkownicy posiadający starszą wersję lub inne wersje aplikacji Mobilna Mapa Polski mogą dokonać aktualizacji do najnowszej wersji.


MobiMapa Polska GPS - Nawiguj za pomocą telefonu
2009-07-24
MobiMapa Polska GPS to aplikacja zawierająca mapę drogową Polski, z możliwością nawigacji za pomocą wbudowanego w telefon lub zewnętrznego odbiornika GPS.

Wyświetlana na ekranie mapa może być dowolnie skalowana, wraz z kolejnymi przybliżeniami wyświetlane są dodatkowe szczegóły. Użytkownik programu ma do dyspozycji szereg dodatkowych możliwości, takich jak opcje nawigacyjne, wyszukiwanie lokalizacji miast, czy edytor własnych warstw.

Cechą charakterystyczną programu jest wysoka optymalizacja i przechowywanie danych w pamięci telefonu, dzięki czemu korzystanie z aplikacji nie wymaga połączenia internetowego w celu dostępu do danych.

Aplikacja w przypadku braku odbiornika GPS w telefonie lub odbiornika zewnętrznego Bluetooth GPS, działa na telefonie bez trybu nawigacyjnego, możliwe jest jednak wyznaczenie opisowej trasy przejazdu wraz z graficzną prezentacją na mapie.

Program można pobrać w dziale naszego serwisu programy Java / Nawigacja GPS


mBooki - nie tylko lektury
2009-07-03
Dział aplikacji mBooki został uzupełniony o nowe, przydatne mBooki, zawierające treści kodeksów - Kodeksu cywilnego, Kodeksu pracy, Kodeksu drogowego oraz Taryfikatora mandatów i punktów karnych.

Zachęcamy do korzystania na telefonie z naszych mBooków, zawierających teksty lektur szkolnych, klasycznych dzieł literackich, a od teraz także treści kodeksów.


Przydatne narzędzia pod ręką!
2009-06-08
Aplikacja Mobile ToolBox zawiera szereg prostych, ale często przydatnych funkcji, takich jak stoper, timer, latarkę wraz z możliwością nadawania sygnału S.O.S, rzut kostką, dwiema kostkami, rzut monetą (wraz z zapamiętywaniem ostatnich wyników), generator haseł (koniec z wymyślaniem haseł!), kalendarium (najważniejsze informacje o aktualnym dniu) oraz licznik kroków (ten licznik się nie pomyli...). ToolBox to przydatne narzędzia zawsze pod ręką!

Program można pobrać w dziale naszego serwisu Programy Java


Wypiłeś? - dowiedz się ile masz promili
2009-05-18
Zdarza Ci się coś wypić? Od teraz będziesz mógł ocenić ile masz w sobie promili alkoholu. Aplikacja Mobilny Alkomat, na podstawie wprowadzonych danych o Twojej płci, wadze oraz czasie i ilości wypitego alkoholu, określa zawartość alkoholu we krwi. Możesz zobaczyć zarówno aktualną ilość promili jak i wykres przedstawiający dane rozkładające się na następne godziny. Idealna aplikacja dla wszystkich osób, którym zdarza się skosztować smaku napojów wyskokowych!

Aplikację można pobrać w dziale naszego serwisu Programy Java


Zabezpiecz telefon!
2009-05-04
Czy Twój telefon jest bezpieczny? Czy musisz go nieraz zostawić w miejscu, do którego dostęp mają inne osoby? Jeżeli tak, to zainstaluj aplikację ALARM, która zaalarmuje Cię (wydając odpowiedni dźwięk alarmu), jeżeli ktoś niepowołany zacznie używać Twojego telefonu! W programie są dodatkowe opcje umożliwiające konfigurację ustawień alarmu oraz trybu czuwania. Aplikacja może być także przydatna w momencie, gdy np. obawiamy się o własne bezpieczeństwo - wystarczy włączyć aplikację w trybie czuwania i wcisnąć dowolny przycisk, aby telefon wydał dźwięki odstraszające intruza!

Nową wersję aplikacji Alarm można pobrać w dziale naszego serwisu Programy Java


Iluzje na ekranie telefonu
2009-04-17
Czy wiesz, ze Twój wzrok można oszukać? Jeżeli nam nie wierzysz, to zapewne swoje zdanie zmienisz po obejrzeniu 12 optycznych iluzji dostępnych w aplikacji Iluzje. Przekonaj się, że dwie proste linie nie wydają się wcale proste, albo, że statyczny obraz może się poruszać!

aplikację Iluzje można pobrać w dziale naszego serwisu Programy Java


Nawiguj prosto do celu
2009-04-03


Twój telefon zadzwoni w razie potrzeby!
2009-03-24


Zrelaksuj się grając na perkusji!
2009-03-13


Nowa wersja Mapy Polski Pro
2009-03-02


Korzystaj z GPS-u w telefonie
2009-02-06Starsze wiadomości
Wybierz aplikację:
Nowe aplikacje:
Programy:
    Mapa Polski 2013
    MobiMapa Polska GPS v.1.3
    Mapa Fotoradarów
Gry:
    ColorTrix Extreme
    Dowcipas
    Zbijaj Kulki
Aplikacje Java TOP10
Gry Java TOP6
Telefony TOP10:
Ostatnio na FORUM:
Ostatnie Komentarze:
Polecamy:
(c) 2014 AplikacjeGSM.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści bez zgody redakcji serwisu jest zabronione. KONTAKT

Kreator stron internetowych WWW - Webdo.pl

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.